ΒΑΡΗ ΒΟΥΛΑ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - Πόλη για να ΖΕΙΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Υποψήφιος Δήμαρχος



      

Β Α Ρ Η      


       ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ       

2       Αργυροπούλου       Λυδία

3       Αυριωνίδου Χριστίνα

4       Βαδάσης Χρήστος

5       Βάσης       Νικόλαος

6       Γεωργάρας Σπυρίδων

7       Γιατράκου Σοφία

8       Γραμμένος Βασίλειος

9       Δαδά-Παπαδιά Αριάδνη

10       Δήμας       Ιωάννης

11       Ευαγγελόπουλος       Πολυζώης (Ζώης)

12       Ζυγούρης Νικόλαος

13       Ήφαιστος Παναγιώτης

14       Καλιντζής Στυλιανός (Στέλιος)

15       Μιχαλόπουλος       Βασίλειος

16       Μπαντέκας Παναγιώτης

17       Μποζιάρη Κυριακή (Κική)

18       Μπραϊμνιώτη Μαρία

19       Παπαμιχαήλ Βασίλειος

20       Σεμελίδης Γεώργιος

21       Σοφού       Μαρία

22       Σφέτσας Κώστας

23       Φλεριανού   Παναγιώτα (Γιώτα)

       ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ      

24       Αποστολοπούλου Άννα

25       Ασκούνης Παναγιώτης

26       Ηλιοπιερέας-Πιερράκος       Παναγιώτης

27       Καζούρης Ευστράτιος       

28       Καλύβας       Ιωάννης

29       Κανέλλου Μαρία (Μαίρη)

30       Καπαράκος Ευστράτιος

31       Κληρονόμος Κωνσταντίνος

32       Λανάρης Βασίλειος

33       Μελέτη       Κωνσταντίνα - Ελένη (Ελίνα)

34       Νικία       Ελένη

35       Τσολομύτης Παντελής

       Β Ο Υ Λ Α      



       ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ       

36       Αγαλιώτης   Ιωάννης

37       Ανδριόπουλος       Μιχάλης

38       Αποστολόπουλος       Αργύριος

39       Αργυρός   Ιωάννης

40       Ασημακόπουλος       Νικόλαος

41       Βαμβασάκης       Δημοσθένης

42       Βέργος       Παναγιώτης

43       Γεωργιάκος Δημήτριος

44       Γκολφινόπουλος       Γεώργιος

45       Γκούμα       Άννα

46       Δασκαλάκης Εμμανουήλ

47       Δούμας       Παναγιώτης

48       Καγεώργης Γρηγόριος

49       Καραγιάν Ωσαννά (Νανά)

50       Κασιδόκωστας       Παντελής

51       Κοντομήτρος       Χρήστος

52       Κωνσταντινίδης       Ιωάννης

53       Λελάκης       Εμμανουήλ

54       Λιμoντζόγλου       Θεόδωρος (Άκης)

55       Μαλτέζος Δημήτριος

56       Μαρίνου       Γεωργία-Αναστασία (Γίτσα)

57       Νικηφοράκη Δήμητρα (Μίμα)

58       Νιτερόπουλος       Ιωάννης

59       Παπαργυρίου       Θεόδωρος

60       Πρωτονοτάριος       Δημήτριος

61       Ράπτης       Μάρκος

62       Στάθης       Αντώνιος

63       Σταμπέλου Αικατερίνη

64       Σπαγάκου Αγγελική

65       Σφήκα       Βασιλική (Βίκυ)

66       Σωτηρόπουλος       Παναγιώτης

67       Τσιριγώτη Ηλέκτρα

68       Τσακμάκης Αθανάσιος (Σάκης)

69       Φατούρου Παρασκευή (Βίβιαν)

70       Φώτα       Όλγα

71       Χανδράς   Αλέξανδρος

72       Χατζηστεφάνου       Φιλάρετος

73       Ψαλλίδας Νικόλαος

       ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ      

74       Αμπελικάκη-Περράκη Βασιλική (Βίκυ)

75       Γεωργακοπούλου       Ελπίδα

76       Ζερβός       Φίλιππος

77       Καρακίτσου-Σταματάκη Στεφανία

78       Καφετζόπουλος       Νικόλαος

79       Κική Ευσεβία (Έφη)

80       Κορωναίος   Παναγιώτης

81       Κοτρώτσου (Πάσχου) Ουρανία (Ράνια)

82       Κουρεντζή Αναστασία (Νατάσα)

83       Μπολτσή Παναγιώτα (Γιώτα)

84       Ραγκούσης Θεόδωρος

85       Στεργιόπουλος       Δημήτριος

       Β Ο Υ Λ Ι Α Γ Μ Ε Ν Η             



       ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ              

86       Γεωργουλόπουλος   Διονύσιος

87       Δήμας       Ιωάννης

88       Καραγεώργος Κωνσταντίνος (Ντίνος)

89       Παγκοζίδης (Πανταζής) Ελευθέριος

90       Σκουζής       Παναγιώτης

91       Σταματέλλου Μαρία

       ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ      

92       Δήμου       Ιωάννα

93       Κοκολέτσος Γεώργιος

94       Λεντή – Τομοπούλου Άννα

95       Λιανός        Φαίδων

96       Μαντακίδης Ιωάννης

97       Παρασκευόπουλος Βασίλειος

Αφήστε σχόλιο...

Προτεινόμενο Video

Επισκέπτες σε σύνδεση

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 207 επισκέπτες και κανένα μέλος