Σταυροί προτίμησης Κοινοτικών συμβούλων

Σημειώνουμε ότι τα στοιχεία που δίνουμε παρακάτω είναι τα τελικά από το Πρωτοδικείο. Δεν είναι ξεκαθαρισμένο όμως ποιοι κοινοτικοί σύμβουλοι εκλέγονται από κάθε συνδυασμό.

Τη μερίδα του λέοντος παίρνει βέβαια ο Κωνσταντέλλος.

 

"Βάρη, Βούλα, Βουλιαγμένη πόλη για να ζεις"

 Κοινοτικοί Σύμβουλοι Βάρης

Αντωνίου Ασπασία                                              824

Παππάς Παναγιώτης                                            762

Δρόσος Χαράλαμπος (Μπάμπης)                           745

Κούτρας Φώτιος                                                  670

Μελέτη Κωνσταντίνα -Ελένη                               633

Σκούρτη Τσόγκανου Λαμπρινή (Λίλη)                     487

Λανάρης Βασίλειος                                             420

Τριβυζά-Τζήλιου Χαρίκλεια (Χαρά)                         420

Τσολομύτης Πανελής                                           415

Πλίτση Λογοθέτη Αικατερίνη                                  354

Πανταλάκη Παρασκευή (Βιβή)                                338

Μαρκοζάνη Ελισσάβετ (Λίζα)                                 305

Κληρονόμος Κωνσταντίνος                                   297

Ηφαιστος Παναγιώτης                                           255

Μισαηλίδης Παναγιώτης                                        227

Γιοκαρίνη Χαρίκλεια (Χαρά)                                   219

Φιορέντζης Φαίδων                                              211

Κοινοτικοί Σύμβουλοι Βούλας

Παπαδόπουλος Βασίλειος                                   1198

Μακρής Νικόλαος                                              1007

Χατζηστεφάνου -Χριστοδούλου Ζωή                      818

Σαχατζιάν Αρτεμησία (Αρτεμις)                             769

Λαμπροπούλου Αργυρ-Μυρτώ                               724

Ζερβός Φίλιππος                                                686

Κορωναίος Παναγιώτης                                        647

Γεωργακοπούλου Ελπίδα                                     620

Χειλά Ευδοξία (Εύη)                                             638

Μαλεύρη Βαρβάρα                                               591

Αμουργιανός Κωνσταντίνος                                   588

Τόμπρας Αθανάσιος                                              561

Ραγκούσης Θεόδωρος                                          519

Μαρίνου Γεωργία                                                 444

Πουλίδη Νταρία                                                    417

Μπαζάκου Αφροδίτη                                             395

Παπαργυρίου Θεόδωρος                                       353

Κοινοτικοί Σύμβουλοι Βουλιαγμένης

Κοκολέτσος Γεώργιος                                         623

Σκουλάξενου Στυλιανή (Λιάνα)                              450

Κακογιαννάκος Δημήτριος                                    399

Νανούρης Νικόλαος                                            316

Κρέζος Νικόλαος                                                 275

Γκικάκης Δημοσθένης Βασίλειος                            269

Ζούμπου-Σταμπουλη Αντωνία (Τόνια)                       259

Βαμβακούση Αικατερίνη                                        237

Λυκιαρδοπούλου-Ροδοπουλου Βαλεντίνη                 171

Μαντακίδης Ιωάννης                                              80

Στογιάνι Αγκουστίν                                                37

 

Ανεξάρτητοι “Βουλιαγμένη αγάπη μου”

ΚΟΝΤΟΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ                                      492

ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΛΙΓΟΥΡΑ)                        127

ΓΑΒΑΛΑ ΜΑΡΙΑ (ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗ)                         120

ΚΡΟΜΥΔΑ ΕΛΕΝΗ (ΜΑΝΙΑΤΗ)                               85

ΚΟΛΛΙΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ                                           84

ΒΕΖΥΡΤΖΗ ΡΟΖΑ                                                  74

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ                                      69

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                           63

ΟΙΚΟΝΟΜΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                   49

ΤΟΥΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                           45

ΦΡΙΤΖ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΠΕΑΤ                                 35

 

«Κύμα Ενωμένων Πολιτών»

Κοινοτικοί Σύμβουλοι ΒΟΥΛΑΣ

ΚΛΗΜΗΣ Στυλιανός                                              351

ΒΙΤΑΛΗ Βαρβάρα                                                  323

ΚΟΡΟΜΠΙΛΙΑΣ Ταξιάρχης                                      277

ΧΑΙΡΕΤΑΚΗΣ Γεώργιος-Μάριος                              245

ΠΑΠΑΔΑΚΗ Ευαγγελία (Λίλιαν)                               241

ΚΟΡΚΑ Άννα                                                       239

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Ειρήνη                                        201

ΣΥΡΙΓΟΥ Κωνσταντίνα                                          197

ΜΠΑΣΜΑ Ιωάννα                                                  165

ΚΟΡΙΝΗΣ Δημήτριος                                              132

ΓΕΩΡΓΙΖΑ Αργυρούλα                                           131

 

«Δίπλα σας»

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι Bάρης

ΣΙΑΜΕΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                                          122

ΓΚΙΤΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ                                              109

ΖΑΡΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ)                     100

ΚΑΤΣΙΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΒΙΟΛΕΤΤΑ                                      97

ΠΕΤΡΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΙΑΝΝΑ)                                        75

ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ                                 68

ΠΑΛΑΙΟΔΗΜΟΥ ΑΡΓΥΡΩ                                        66

ΧΟΥΔΕΤΣΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ                                         53

ΠΑΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                            50

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                              35

ΟΥΡΑΪΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ                                             22

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι Βούλας

ΣΚΟΥΛΟΥΔΗ ΕΙΡΗΝΗ                                           103

ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ                                       96

ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ                                      74

ΚΟΝΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ)                                   51

ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                                50

ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ                                           38

ΣΥΡΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                                     34

ΠΙΠΕΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ                                     33

ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                                            28

ΚΟΡΑΝΙ ΛΟΥΑΝ                                                     25

ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                         18

 

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι Βουλιαγμένης

ΣΙΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ                                                   108

ΑΓΓΕΛΟΥΔΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ)                          76

ΚΑΠΕΛΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ                                              45

ΘΕΟΛΟΓΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ                                              25

ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΟ-ΓΟΥΙΛΙΑΜΣ)             22

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ                                       19

ΡΟΘΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                                   16

ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ ΗΛΙΑΣ

                                                                             6

«Ριζοσπαστική Κίνηση Πολιτών ΒΒΒ»

 

Σύμβουλοι Κοινότητας Βάρης

Τσίλος Θεόδωρος                                                   75

Ζολινδάκη –Φωσκολάκη Μαρία                                 54

Τριανταφυλλίδου Βιργινία (Τζίνη)                               51

Ακρίβος Απόστολος                                                50

Σέρβου Μαριέττα                                                    41

Φραντζή Κορνηλία (Κόγια)                                        39

Κορομηλά Μαρία                                                    38

Αλεξίου Παναγιώτης                                               34

Καππάτος Μιλτιάδης                                               31

Σικλάς Φίλιππος                                                      22

Στέλλας Νικήτας                                                    13

Υπ. Σύμβουλοι Κοινότητας Βούλας

Κότσαλης Γιώργος                                                160

Κοιλάκος Σταμάτης                                               151

Αναστασάκης Άρης                                               100

Φιρτινίδου Περσεφόνη                                           100

Βραχνού Ιωάννα                                                     94

Σαμαρά Βικτώρια (Βίκυ)                                           78

Βασιλειάδης Ιωάννης                                              68

Ελευθεράτου Δήμητρα                                            68

Σπηλιώτου Αναστασία (Άντα)                                    64

Ζαχαρογιάννης Χαρίλαος                                         54

Μπουρογιάννη Πολυξένη                                         31

 

«Λαϊκή Συσπείρωση»

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι Βάρης

Γκόγκου Αγγελική (Αγγέλα)                                   119

Παπαθανασίου Ειρήνη                                              87

Μανταλβάνου Χριστιάνα                                          82

Δούκας Νικόλαος                                                   42

Ξαπλαντέρη Νίκη                                                    38

Χρηστέα Μαργαρίτα                                                36

Δροσόπουλος Χρήστος                                            35

Χριστοπούλου-Τρανταλίδου Φωτεινή-Κλειώ                 29

Σπόντας Δημήτριος                                                 21

Κετσιετζής Γαβριήλ                                                 19

Φανδρίδης Εμμανουήλ                                             14

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι Βούλας

Λαγωνίκα Ευθυμία (Έφη)                                        136

Παφίλη Πολυξένη                                                  128

Λιαγκάκη Κυριακή                                                   65

Αμπαδογιάννης Γεώργιος                                        63

Καλαμποκάς Νικόλαος                                             57

Βράκα Βαΐα Ιδιωτικός                                              56

Γεωργόπουλος Περικλής-Νικόλαος                           46

Στεφανίδη Αικατερίνη-Αυγή                                      41

Φραγκέας Ανδρέας                                                 35

Κατσαρός Χρήστος                                                 34

Τακούδης Βασίλειος                                                25

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι Βουλιαγμένης

Γουόρντ Μαρία                                                      39

Ξουράφης Γεώργιος                                               36

Κόκκου Γεωργία                                                     31

Παπανικολάου Αλέξανδρος-Όθωνας                          20

Κατσαρελάς Παναγιώτης                                         19

Κόκαλος Γεώργιος Ελεύθερος                                   8

Οπως γράφουμε και παραπάνω, δεν είναι ξεκαθαρισμένο ποιοι κοινοτικοί σύμβουλοι εκλέγονται από κάθε συνδυασμό.

Αφήστε σχόλιο...

Προτεινόμενο Video

Επισκέπτες σε σύνδεση

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 107 guests και κανένα μέλος