Εξι υποψήφιοι Δήμαρχοι - Επτά συνδυασμοί

BAΡΗ - ΒΟΥΛΑ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ, ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ

Υποψήφιος Δήμαρχος Γρηγόρης Κωνσταντέλλος

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Δημοτική Ενότητα Βάρης

Αλεξόπουλος Γιώργος

Αργυροπούλου Λυδία

Αργυρουδάκης Λευτέρης

Βάσης Νίκος    

Κανέλλου Μαίρη

Καρράς Δημήτρης

Κικίλιας Κυριάκος

Κυρίτση Ελένη

Μιχαλόπουλος Βασίλειος

Μπραϊμνιώτη Μαρία

Παπαμιχαήλ Βασίλης

Παπανικολάου Κωνσταντίνος

Πατέλη Μπελ - Κυριακή (Κορίνα)

Ριφιώτης Χρήστος

Σουτόγλου Δήμητρα

Σφέτσας Κωνσταντίνος

Χαράμη - Ασκούνη Μαρία

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Δημοτική Ενότητα Βούλας

Αγαλιώτης Γιάννης

Αγγέλη Κιούκη Ελένη

Αγιάμπασης Αντώνης

Αγριογιάννης Βασίλειος

Αμπελικάκη Περράκη Βίκυ

Ανδριόπουλος Μιχάλης

Βαλάτας Σπύρος

Βαμβασάκης Δήμος

Βουγιουκλή   Μαρία

Γαγλίας Δημήτριος

Γαλανόπουλος Αντώνης

Γεωργιάκος Δημήτρης

Ζαχαράτος Νίκος

Κάραγιαν Νανά

Κασιδόκωστας Παντελής

Κική Ευσεβία (Εφη)

Κουρεντζή Αναστασία (Νατάσα)

Κουσαθανάς Αντώνιος

Lehtinen Teemu Jussi EErikki

Mπελετσιώτης Δημήτριος

Νικηφοράκη Δήμητρα (Μίμα)

Πολίτη Όλγα-Αρτεμις

Ρουσσάκης Ευθύμιος

Σκέντου Μαρία (Μαίρη)

Σταμπέλου Αικατερίνη

Σφήκα Βασιλική (Βίκυ)

Σωτηρόπουλος Παναγιώτης

Τσαγκαρης Αναστάσιος

Ψαλλίδας Νικόλαος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Δημοτική Ενότητα Βουλιαγμένης

Αναστασιάδης Ζαχαρίας (Ζάχος)

Γεωργουλόπουλος Διονύσιος

Ελευθερίου Σωτήριος

Σταματέλλου Μαρία

Φουρναράκη Μαρία (Μαίρη)

ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι Βάρης

Αντωνίου Ασπασία

Γιοκαρίνη Χαρίκλεια (Χαρά)

Δρόσος Χαράλαμπος (Μπάμπης)

Ηφαιστος Παναγιώτης

Κληρονόμος Κωνσταντίνος

Κούτρας Φώτιος

Λανάρης Βασίλειος

Μαρκοζάνη Ελισσάβετ (Λίζα)

Μελέτη Κωνσταντίνα -Ελένη (Ελίνα)

Μισαηλίδης Παναγιώτης

Πανταλάκη Παρασκευή (Βιβή)

Παππάς Παναγιώτης

Πλίτση Λογοθέτη Αικατερίνη

Σκούρτη Τσόγκανου Λαμπρινή (Λίλη)

Τριβυζά-Τζήλιου Χαρίκλεια (Χαρά)

Τσολομύτης Πανελής

Φιορέντζης Φαίδων

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι Βούλας

Αμουργιανός Κωνσταντίνος

Γεωργακοπούλου Ελπίδα

Ζερβός Φίλιππος

Κορωναίος Παναγιώτης

Λαμπροπούλου Αργυρ-Μυρτώ

Μακρής Νικόλαος

Μαλεύρη Βαρβάρα

Μαρίνα Γεωργία-Αναστασία (Γίτσα)

Μπαζάκου Αφροδίτη

Παπαδόπουλος Βασίλειος

Παπαργυρίου Θεόδωρος

Πουλίδη Νταρία

Ραγκούσης Θεόδωρος

Σαχατζιάν Αρτεμησία (Αρτεμις)

Τόμπρας Αθανάσιος

Χατζηστεφάνου -Χριστοδούλου Ζωή

Χειλά Ευδοξία (Εύη)

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι Βουλιαγμένης

Βαμβακούση Αικατερίνη

Γκικάκης Δημοσθένης Βασίλειος

Ζούμπου-Σταμπουλη Αντωνία (Τόνια)

Κακογιαννάκος Δημήτριος

Κοκολέτσος Γεώργιος

Κρέζος Νικόλαος

Λυκιαρδοπούλου-Ροδοπουλου Βαλεντίνη

Μαντακίδης Ιωάννης

Νανούρης Νικόλαος

Σκουλάξενου Στυλιανή (Λιάνα)

Στογιάνι Αγκουστίν

 

 "Δίπλα σας"

Yποψήφια Δήμαρχος Μαρία Σίνα

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Δημοτική Ενότητα Βάρης

ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΓΚΙΤΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ)

ΚΑΛΛΙΑΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΚΑΠΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΗ ΠΑΝΩΡΑΙΑ (ΡΕΑ)

ΠΕΤΡΗ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΒΕΝΗ)

ΣΑΡΑΝΤΙΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ)

ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΑΝ ΝΙΣΑΝ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Δημοτική Ενότητα Βούλας

ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΒΩΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ)

ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ

ΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ (ΡΙΤΑ-ΠΑΤΕΡΩΝΗ)

ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ)

ΚΟΥΤΡΟΥΒΙΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ (ΤΙΝΑ)

ΜΑΜΕΛΕΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΜΠΑΡΙΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

ΜΠΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΡΑΛΙΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΠΑΤΕΛΗ ΚΟΡΙΝΑ – ΑΘΗΝΑ

ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΙΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΚΟΥΛΟΥΔΗ ΑΝΝΑ

ΣΤΥΛΟΓΛΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ-ΒΗΘΛΕΕΜ (ΜΙΛΛΗ)

ΣΥΝΑΝΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΑ)

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Δημοτική Ενότητα Βουλιαγμένης

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΜΠΑΚΑΛΟΥΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΡΟΘΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ (ΙΩΑΝΝΑ)

ΣΤΟΤΗ-ΚΩΝΣΤΑ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ)

ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι Βάρης

ΓΚΙΤΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΖΑΡΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ)

ΚΑΤΣΙΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΒΙΟΛΕΤΤΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΟΥΡΑΪΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΠΑΛΑΙΟΔΗΜΟΥ ΑΡΓΥΡΩ

ΠΑΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕΤΡΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΙΑΝΝΑ)

ΣΙΑΜΕΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΧΟΥΔΕΤΣΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι Βούλας

ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ

ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΚΟΝΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ)

ΚΟΡΑΝΙ ΛΟΥΑΝ

ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΙΠΕΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΣΚΟΥΛΟΥΔΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΣΥΡΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι Βουλιαγμένης

ΑΓΓΕΛΟΥΔΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ)

ΘΕΟΛΟΓΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΚΑΠΕΛΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΟ-ΓΟΥΙΛΙΑΜΣ)

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΡΟΘΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΙΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ ΗΛΙΑΣ

 

"ΚΥΜΑ ΕΝΩΜΕΝΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ ΒΑΡΗΣ - ΒΟΥΛΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

Υποψήφιος Δήμαρχος Δημητρής Δαβάκης

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Δημοτικής Ενότητας Βάρης

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Δημήτριος

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Άννα

ΒΙΤΑΛΗΣ Μιχαήλ

ΓΚΙΝΑΪΔΗΣ Πέτρος

ΖΑΡΤΑΛΟΥΔΗΣ Δημήτριος

ΘΡΑΠΑΣ Ιωάννης

ΚΑΠΕΡΝΑΡΟΥ Σοφία

ΚΑΡΑΜΠΕΡΗ Ευφροσύνη

ΚΟΥΡΟΥΝΑΚΟΥ Φωτεινή

ΜΕΛΙΔΩΝΗΣ Παναγιώτης

ΜΠΑΖΙΛ Σταυρούλα

ΝΤΟΥΡΛΙΟΥ- ΤΣΙΟΥΜΑ Αρετή

ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Αικατερίνη

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Δημοτική Ενότητα Βούλας

ΑΒΟΥΡΗΣ Μιχαήλ

ΒΟΥΤΣΑΛΑΣ Θεόδωρος

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ Μαρία-Κυριακή

ΔΟΓΚΑ Ιωαννα-Νικολίτσα

ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Άγγελος

ΚΑΛΟΓΕΙΤΩΝ Σταμάτιος

ΚΑΡΕΛΛΗ Παρασκευή (Βίκυ)

ΚΑΣΚΑΒΕΛΗΣ Ανέστης

ΚΟΡΙΤΣΟΓΛΟΥ Ιπποκράτης

ΚΡΕΜΑΛΑΣ Δημήτριος

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Διονύσιος

ΜΙΝΩΤΑΚΗΣ Μιχαήλ

ΜΙΧΑΛΑΚΑΚΟΥ Τριανταφύλλη

ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΥ Πούλια

ΠΑΝΤΕΛΗ Καλλιόπη

ΠΕΤΡΟΒΙΤΣ Νατάλιος

ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ιωάννης

ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΥ Ελένη

ΠΡΙΟΒΟΛΟΥ Ανθή

ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος

ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ Στυλιανός

Υποψήφιοι Δημοτ. Σύμβουλοι Δημοτική Ενότητα Βουλιαγμένης

ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Στέφανος

ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ Βασιλική (Έβελυν)

ΤΟΥΛΙΑΤΟΥ- ΟΡΦΑΝΑΚΟΥ Σωτηρία

ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ Ισαάκ (Σάκης)

ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Θεόδωρος

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι Βούλας

ΒΙΤΑΛΗ Βαρβάρα

ΓΕΩΡΓΙΖΑ Αργυρούλα

ΚΛΗΜΗΣ Στυλιανός

ΚΟΡΙΝΗΣ Δημήτριος

ΚΟΡΚΑ Άννα

ΚΟΡΟΜΠΙΛΙΑΣ Ταξιάρχης

ΜΠΑΣΜΑ Ιωάννα

ΠΑΠΑΔΑΚΗ Ευαγγελία (Λίλιαν)

ΣΥΡΙΓΟΥ Κωνσταντίνα

ΧΑΙΡΕΤΑΚΗΣ Γεώργιος-Μάριος

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Ειρήνη

 

"Λαϊκή Συσπείρωση"

Υποψήφιος Δήμαρχος Πασακυριάκος Κωνσταντίνος

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Βάρης

Καρρέρ Διονύσης

Κουρκούλου Αικατερίνη

Λεντωβάς Γεώργιος

Λιαγκάκης Γεώργιος Ιδιωτικός

Λυκούρη Δήμητρα

Μπρούζος Στυλιανός

Παπαθανασίου Νικόλαος

Πετσιάς Γεώργιος

Σπανολιός Γεώργιος

Στέγκου Ιωάννα

Τραγούλιας Χρήστος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Βούλας

Βαλαής Παύλος

Βλαχάκη Ελένη

Γεωργόπουλος Δημήτριος

Γεωργοπούλου Πηγή

Ηλιοπούλου Σοφία

Θεοδόση Κοντού Γεωργία

Καλαμποκά Γεωργία

Κεχράκος Νικόλαος

Κολλιαράκης Ανδρέας

Κουτσαύτη Σταματίνα (Μπέττυ)

Λαζαρίδου Αλεξάνδρα

Λεντωβά Νικολέτα

Νιτερόπουλος Ιωάννης

Παραδέλης Ευστράτιος

Ρούμπης Κωνσταντίνος

Σακελλαρίου Ελένη

Σιάτρα Παρασκευή (Βιβή)

Συριανός Σπυρίδων

Χαραμής Γεώργιος Πολιτικός

Υπ.Δημοτικοί Σύμβουλοι Βουλιαγμένης

Αλεξανδρίδης Θεόφιλος

Βαγενάς Κωνσταντίνος

Μάρκος Κωνσταντίνος

KOINOTHTEΣ

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι Βάρης

Γκόγκου Αγγελική (Αγγέλα)

Δούκας Νικόλαος

Δροσόπουλος Χρήστος

Κετσιετζής Γαβριήλ

Μανταλβάνου Χριστιάνα

Ξαπλαντέρη Νίκη

Παπαθανασίου Ειρήνη

Σπόντας Δημήτριος

Φανδρίδης Εμμανουήλ

Χρηστέα Μαργαρίτα

Χριστοπούλου-Τρανταλίδου Φωτεινή-Κλειώ

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι Βούλας

Αμπαδογιάννης Γεώργιος

Βράκα Βαΐα Ιδιωτικός

Γεωργόπουλος Περικλής-Νικόλαος

Καλαμποκάς Νικόλαος

Κατσαρός Χρήστος

Λαγωνίκα Ευθυμία (Έφη)

Λιαγκάκη Κυριακή

Παφίλη Πολυξένη

Στεφανίδη Αικατερίνη-Αυγή

Τακούδης Βασίλειος

Φραγκέας Ανδρέας

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι Βουλιαγμένης

Γουόρντ Μαρία Ιδιωτική

Κατσαρελάς Παναγιώτης

Κόκαλος Γεώργιος Ελεύθερος

Κόκκου Γεωργία

Ξουράφης Γεώργιος

Παπανικολάου Αλέξανδρος-Όθωνας

 

"ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΒΒΒ"

Υποψήφιος Δήμαρχος Θάνος Ματόπουλος

 

Υπ. Δημοτικοί Σύμβουλοι Δημοτικής ενότητας Βάρης

Βέλλη Ανθή

Βενετούλης Δρόσος

Ζήκος Χρήστος

Κύβελος Βασίλειος

Παλάκας Δημήτριος

Παπανδρέου Σαπφώ

Σιγάλα Ευαγγελία (Εβίτα)

Σιμωνετάτος Ανδρέας

Σοφιανός Παύλος

Τζανέτος Φώτιος

Φωσκολάκης Χαράλαμπος (Χάρης)

Υπ. Δημοτικοί Σύμβουλοι Δημοτικής ενότητας Βούλας

Αναστασάκης Αλέξανδρος   

Απατζίδου Κλεαρέτη (Κλέρη)

Αρώνη – Κότσαλη Ασπασία (Άσπα)

Βαρδαβάς Εμμανουήλ

Βλάχου – Κοιλάκου Ειρήνη

Γεωργίνης Παναγιώτης

Γκίκας Στέλιος

Γρηγοριάδης Σταύρος

Ηλιάδη Μαίρη

Ηλιοπούλου Αναστασία

Καρβουνάς Χαράλαμπος

Καρδαρά Μεταξία – Ανδριανή

Κατσιαντώνη Ηλέκτρα

Κιρκιλέση Γεωργία

Μιχιώτη – Στάυρου Βασιλική (Βίκυ)

Μυλωνά Νικολίτσα

Σταματιάδης Νίκος

Σχορτσιανίτη Ευαγγελία

Τρανταλίδου Αικατερίνη

Υπ. Δημοτικοί Σύμβουλοι Βουλιαγμένης

Δέδες Κώστας

Μελετέα Ευγενία

Παπανικολάου Πελαγία (Πωλίνα)

Τσουκαλά Ζαχαρούλα (Χαρά)

Φραντζής Αλέξανδρος

KOINOTHTEΣ

Υπ. Σύμβουλοι Κοινότητας Βάρης

Ακρίβος Απόστολος

Αλεξίου Παναγιώτης

Ζολινδάκη –Φωσκολάκη Μαρία

Καππάτος Μιλτιάδης

Κορομηλά Μαρία

Σέρβου Μαριέττα

Σικλάς Φίλιππος

Στέλλας Νικήτας

Τριανταφυλλίδου Βιργινία (Τζίνη)

Τσίλος Θεόδωρος

Φραντζή Κορνηλία (Κόγια)

Υπ. Σύμβουλοι Κοινότητας Βούλας

Αναστασάκης Άρης

Βασιλειάδης Ιωάννης

Βραχνού Ιωάννα

Ελευθεράτου Δήμητρα

Ζαχαρογιάννης Χαρίλαος

Κοιλάκος Σταμάτης

Κότσαλης Γιώργος

Μπουρογιάννη Πολυξένη

Σαμαρά Βικτώρια (Βίκυ)

Σπηλιώτου Αναστασία (Άντα)

Φιρτινίδου Περσεφόνη

 

ΝΕΑ ΠΟΛΗ - ΜΙΑ ΠΟΛΗ

Υποψήφιος Δήμαρχος Μανώλης Δασκαλάκης

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Βάρης

  1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΡΕΤΗ
  2. ΓΙΑΤΡΑΚΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ)
  3. ΓΙΑΤΡΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ
  4. ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  5. ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  6. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  7. ΜΙΧΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
  8. ΝΑΚΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ
  9. ΠΙΠΕΡΙΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ( ΝΑΝΣΥ)
  10. ΠΟΛΕΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  11. ΤΖΙΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Βούλας

  1. ΑΡΜΟΥΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  2. ΒΑΙΜΑΚΗ ΣΟΦΙΑ
  3. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  4. ΓΕΩΡΓΑΚΛΗ – ΜΑΝΩΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
  5. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  6. ΖΟΥΖΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  7. ΚΑΡΔΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΑ)
  8. ΚΟΡΟΜΗΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ( ΚΕΛΛΥ)
  9. ΚΟΥΡΟΥΚΕΧΑΓΙΑ ΕΥΤΕΡΠΗ (ΜΠΕΤΤΥ)
  10. ΜΠΟΛΤΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ)
  11. ΝΤΕΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  12. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  13. ΠΑΠΑΣΤΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ)
  14. ΠΑΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  15. ΠΟΛΕΝΑΚΗΣ ΦΡΟΙΞΟΣ
  16. ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  17. ΣΤΑΘΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
  18. ΤΖΑΒΑΛΙΑ ΚΕΡΑΣΟΥΛΑ
  19. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΗΛΙΑ

Υπ.Δημοτικοί Σύμβουλοι Βουλιαγμένης

  1. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  2. ΙΩΑΝΝΟΥ-ΣΟΥΓΛΕΡΟΥΔΗ ΤΑΤΙΑΝΗ
  3. ΠΑΓΟΥΡΤΖΗ ΕΛΛΗ

 

"Βουλιαγμένη αγάπη μου"

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΤΟΠΙΚΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ KOINOTHTA BOΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΛΙΓΟΥΡΑ)

ΒΕΖΥΡΤΖΗ ΡΟΖΑ

ΓΑΒΑΛΑ ΜΑΡΙΑ (ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗ)

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΟΛΛΙΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΚΟΝΤΟΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΚΡΟΜΥΔΑ ΕΛΕΝΗ (ΜΑΝΙΑΤΗ)

ΟΙΚΟΝΟΜΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΤΟΥΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΦΡΙΤΖ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΠΕΑΤ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ"

Αφήστε σχόλιο...

Προτεινόμενο Video

Επισκέπτες σε σύνδεση

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 737 επισκέπτες και κανένα μέλος